Kvartsfinal Victoria Cup.
1:a omgången av Svenska Cupen 2023/2024.
P18 IK - Boo FF
Victoria Cup Gruppspel omg 2
Genrep mot IK Brage i Borlänge. Buss avgår 10:00 från Boovallen, stannar på Gullmarsplan för att hämta upp de som önskar gå på där. Ta med egen lunch för att äta på bussen.
Boo FF - Älvsjö AIK FF
Värmdö IF - Boo FF
Boo FF - Degerfors IF
Tjust IF FF - Boo FF
Video 18.15 - 19.00. Tränar 19.00 - 20.30
Video 18.15 - 19.00. Tränar 19.00 - 20.30
Video 18.15 - 19.00. Tränar 19.00 - 20.30
Video 18.15 - 19.00. Tränar 19.00 - 20.30
Boll 18.00 - 19.00. ATC 19.00 - 20.00.
Video 18.15 - 18.45. Tränar 19.00 - 20.30
Tränar 19.00 - 20.30
Träning för alla som är hemma.
Träning för alla som är hemma.
Video 18.15 - 18.45. Tränar 19.00 - 20.30.
Video 18.15 - 18.45. Tränar 19.00 - 20.30.
Video 18.15 - 18.45. Tränar 19.00 - 20.30.
Video 18.15 - 18.45. Tränar 19.00 - 20.30.
Video 18.15 - 18.45. Tränar 19.00 - 20.30.
Tränar 19.00 - 20.30.
Samling 16.45.
Video 18.15 - 18.45. Tränar 19.00 - 20.30.
Video 18.15 - 18.45. Tränar 19.00 - 20.30.
Video 18.15 - 18.45. Tränar 19.00 - 20.30.
Video 18.15 - 18.45. Tränar 19.00 - 20.30.
Video 18.15 - 18.45. Tränar 19.00 - 20.30.
Video 18.15 - 18.45. Tränar 19.00 - 20.30.
Ombytta och klara 17:40
19.45 startar egen aktivering, 20.00 tar Lukas/Anton över
20.30 börjar egen aktivering, 20.45 tar Lukas/Anton över
Ombytta och klara 18:40
Ombytta och klara 17:40
Ombytta och klara i 16:10 i cafeterian redo för teori.
Ombytta och klara 17:40
20.30 börjar egen aktivering, 20.45 tar Lukas/Anton över
Enligt separat gruppschema
Ombytta och klara 18:40
Ombytta och klara 17:40
Ombytta och klara 17:40
Enligt separat utskickat gruppschema
19.45 börjar egen aktivering, 20.00 tar Lukas/Anton över
Ombytta och klara 17:40
Ni som har tillgång till bil anmäl detta i lagchatten så löser vi transport till Bosön tillsammans.
Passet börjar 17.15 med 15 min aktivering, från 17.30 kliver Anton/Lukas in.
Passet börjar 18.00 med 15 min aktivering, från 18.15 kliver Anton/Lukas in.
19.00 börjar egen aktivering, 20.00 tar Lukas/Anton över
Enligt separat utskickat gruppschema
Passet börjar 17.15 med 15 min aktivering, från 17.30 kliver Anton/Lukas in.
Passet börjar 18.00 med 15 min aktivering, från 18.15 kliver Anton/Lukas in.
Ombytta och klara 17:40
Ombytta och klara 21:10
Ombytta och klara 17:40
Passet börjar 17.15 med 15 min aktivering, från 17.30 kliver Anton/Lukas in.
Passet börjar 18.00 med 15 min aktivering, från 18.15 kliver Anton/Lukas in.
Ombytta och klara 20:30 teori och uppvärmning
Fysträning inomhus Skuru Sporthall
Ombytta och klara 18:45
Samling 18.45, egen aktivering 19.00, Anton tar över från 19.15
Samling 19.30, egen aktivering 19.45, Anton tar över från 20.00
Ombytta och klara 19:00
Ombytta och klara 11:40
Ombytta och klara redo för teori 20:00
Ombytta och klara 19:30
Ombytta och klara 19:30
Ombytta och klara 18:45 Nacka Sportcentrum mötesrummet under simhallen
Ombytta och klara 19:30
Ombytta och klara 19:30
Ombytta och insuttna 18:45 i mötesrummet under Nacka simhall
Ombytta och klara 18.45
Ombytta och klara 18:45
Ombytta och klara 19:30
Ombytta och klara 19:30
Ombytta och klara 19:30
Ombytta och klara 19:30
Ombytta och klara 19:00 Sportcentrum
Ombytta och klara 19:30 i tältet.
Ombytta och klara 19:30
Ombytta och klara 19:30
Vi kör alla tillsammans
Ombytta och klara 19:30
Ombytta och klara 18.45
Ombytta och klara 19:30
Ombytta och klara 18.15
Ombytta och klara 18.45
Ombytta och klara 19:30
Ombytta och klara i konferensrummet 18.00
Ombytta och klara 18.45
Ombytta och klara 19:45
Ombytta och klara 18.45
Ombytta och klara 18:55
Presentation av ledargrupp, säsongsplanering, träningsinnehåll, målsättningar, fotbollsfilosofi m m.
Hej!
På tisdagkväll är det dags för skoprovning.
Grp 1, som har tidigt pass på ATC, har skoprovning 17.30-18.15.
Grp 2, som har sent pass på ATC, har skoprovning 18.15-19.00